KNIHA – Most nad priepasťou

Apr 6, 2013 | Knihy

 Kniha príbehov o rozmanitých duševných ťažkostiach človeka skúma ich hlboké korene a načrtáva súčasné možnosti pomoci.

“Kľúčom k dosiahnutiu harmónie je človek sám, jeho túžba ísť do celkom novej skúsenosti a nadväzovať rýdze vzťahy založené na láske. Nejde o návod na život, iba sa chcem podeliť o svoje skúsenosti – boľavé i krásne – ktoré som získala v časoch minulých aj počas terajšej praxe psychoterapeutky.”

“Čo potrebujú muži a ženy v kríze najviac? Vydolovanie vnútornej sily, ktorá dáva smer. Jej hľadanie v sebe, ale zároveň aj nájdenie človeka, ktorý vie počúvať. Ktorý nemá poučky, neposkytuje hotové riešenia a nehýri naučenými frázami. Taktiež nájdenie náruče, v ktorej možno plakať. Jedno, či ide o kamaráta, kamarátku, partnera, alebo vcelku neznámu osobu. Želám si, aby ani jednému človeku na Zemi náruč plná Lásky a porozumenia už nikdy viac nechýbala.”                              

 Doc. PaedDr.Jitka Prevendárová, PhD.  

“Jedinečná kniha príbehov, v ktorých slovenská psychoterapeutka citlivo rozpráva o životných cestách, ľudských osudoch a sklamaniach, ktoré vedú k nevere, rozvodom, strate zamestnania, sebaúcty, životného partnera. O tom, čo všetko prináša súčasná doba, ako sa s tým vyrovnávame a kde hľadáme pomoc a podporu. Autorka napísala knižku so značnou dávkou lásky a pochopenia, nesmierne ľudsky, bez poučiek a fráz, no s vierou, že všetci majú šancu na vyliečenie svojho trápenia.”

PhDr. Sylvia Radvanská, vydavateľstvo Radosť

Úryvok z knihy si môžete prečítať  TU!

Knihu je možné zakúpiť  priamo u nás v Terapeutickom centre, na objednávku cez mail alebo na tel.č.0917 752 463 . Cena u nás je 10 eur.  Distribúciu zabezpečuje aj vydavateľstvo Martinus.  

Most nad priepasťou - titulka